PROJELER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor

BOTAŞ TUZGÖLÜ YERALTI DOĞALGAZ DEPOLAMA PROJESİ, AKSARAY


BOTAŞ boru hatları ile petrol taşımacılığı yapmak amacıyla 1974 tarihinde kuruldu. Ülkemizde artan enerji ihtiyacının karşılanması amacıyla 1986 yılından itibaren doğalgaz ticareti ve taşımacılığı ile ilgili faaliyetlerine de başlamıştır. Buna istinaden Tuz Gölü’nün yaklaşık 40 km güneyinde Aksaray ili Sultanhanı ilçesinde Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi gerçekleşmektedir. Bu projenin 1. Fazında China Tianchen Engineering Corporation ile çalışılmış olup, Çin firması olan CAMCE- İçtaş ortaklığındaki genişleme projesinde Emin İnşaat taşeron olarak yüzey tesisleri inşaatı, sondaj lokasyonları, pompa istasyonları işlerini ve asfalt yollarını yapmıştır.

CİNER KAZAN SODA ELEKTRİK PROJESİ, ANKARA


Ciner Kazan Soda Elektrik, dünyanın en büyük soda külü üreticisidir.2017 yılında ticari üretime geçen Kazan Soda Elektrik projesini yürüten China Tianchen Engineering Corporation şirketine Emin İnşaat projenin geçici tesisini kurup asfalt ve beton yollarını yapmıştır. Aynı zamanda Doğalgaz Çevrimiçi Santral kısmında betonarme temel işlerini yürütmüştür. Şu anda da genişleme projesi kapsamında yeni bir sözleşme imzalamaktadır.

İŞDEMİR PROJESİ, HATAY


OYAK Maden Metalürji şirketlerinden biri olup 1970’de kurulan İsdemir uzun üretim kapasitesine göre ülkemizin en büyük entegre demir ve çelik fabrikası. Çinli firma olan ACRE Kok Teknolojileri Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İsdemir’in 3. Kok Bataryası modernizasyon işini üstlenmiştir. Emin İnşaat AŞ bu firmanın taşeronu olarak taahhüt ve altyapı işlerini yürütmektedir. Yapılan işler; 50 yıl önce Ruslar tarafından yapılan kok bataryasını güçlendirme işi, sıfırdan toz toplama binası yapımı, tuğla örümünün yapılabilmesi için 2500 metrekare Çelik bina yapımı.

SAFİR İŞ MERKEZİ PROJESİ, AKSARAY


Safir Business Center Otel, Aksaray Barosu, restoran ve ofislerin kullanımına yönelik bir projedir. Aksaray şehir merkezinde bulunan iş merkezi, 60 bağımsız bölümden oluşmaktadır.